دانلود ، اس ام اس ، خرید ، جملات ، فال

فال روزانه ، جوک خنده دار ، اس ام اس عاشقانه ، خرید شارژ ایرانسل ، فال حافظ ، دانلود آهنگ جدید

پیامک غمگین

آمدی از اشتباه اینجا به راه دیگری / باز شادم کن شبی با اشتباه دیگری . مثل باران چشمهایت دیدنی است / شهر خاموش نگاهت دیدنی است / زندگانی معنی لبخند توست / خنده هایت بی نهایت دیدنی است . در جستجوی تو چشمانم از نفس افتاد ، در کجای جغرافیای دلت ایستاده ام که خانه ام ابری است ، همیشه دلتنگ توام . یک لحظه دلم خواست صدایت بکنم / گردش به حریم با صفایت بکنم / آشوب دلم به من چنین فرمان داد / در سجده بیفتم و دعایت کنم . اس ام اس غمگین بی تو اینجا همه در حبس ابد تبعیدند / سالها هجری و شمسی همه بی خورشیدند . غمگین تر از پاییز ، زمستونه که بهار ندیده ، اما غمگین تر از او منم که تو را ندیدم . باز باران تا همیشه / نم نمک بر روی شیشه / مینویسه تا بدونی / مهربونیت پاک نمیشه . زندگی وقتی قشنگه که دلی برای دلی تنگ میشه ، الان زندگیم خیلی قشنگه . سکوت سرد فاصله ها تنم را میلرزاند ، بیاد روزهایی که بودنت را نفهمیدم ! تو بشو ساحل قلبم / من میشم ماهی مرده / تا بگن به عشق ساحل / لب دریا جون سپرده . غم داشتن بخشی از زندگیست ولی غمخوار نداشتن عذاب زندگیست ، غمخوارتم رفیق !

نویسنده : علی : ٥:٠۸ ‎ب.ظ ; ۱۳٩۳/٤/٢٥
Comments نظرات () لینک دائم

اس ام اس غمگین باحال

الهی همیشه مثل چراغ راهنمایی باشی ، لپت همیشه قرمز ، روی دشمنات زرد ، دلت همیشه سبز .

سالها پرسیدم از خود کیستم ؟ / آتشم ؟ شورم ؟ شرارم ؟ چیستم ؟ / دیدمش امروز و دانستم اکنون / او به جز من ، من به جز او نیستم .

وقتی دوتا دوست با هم صمیمی اند ، مرگ فقط یکی را داغدار می کند ولی جدایی هر دوتا رو !

تکیه گاه بودنم برای ماندن و بودن با تو ، برای لحظات دلدادگی ، برای لحظه ای تنها شدن با تو ! برای چشم دوختن همیشگی در چشمانت ، ثانیه ها آتش می زنند بر جسم و جانم .

عشق تو به تار و پود جانم بسته است / بی روی تو درهای جهانم بسته است .

نویسنده : علی : ٤:٤٠ ‎ب.ظ ; ۱۳٩۳/٤/٢٤
Comments نظرات () لینک دائم

اس ام اس عاشقانه دلتنگی

خوب رویان جهان رحم ندارد دلشان / باید از جان بگذرد هرکه شود عاشقشان / روز اول که سرشتند ز خاکی گلشان / سنگی اندر گلشان بود ، همان شد دلشان . درون کلبه ی تاریک و تارم / تویی تنها چراغ روزگارم / کبوترهای شعرم تیر خوردند / نمیبینی که عمری بی قرارم . راز عشق ورزیدن به هر چیز ، درک این جمله است : شاید از دست برود . غم اگر روزی مثل باران بارید و دل شیشه ای ات از پس پنجره ی عشق زمین خورد و شکست ، با نگاهت به آسمان چتر شادی باز کن و بگو که خدا هست هنوز . در حسرت دیدار تو ام گفتم تا بدانی / از من تا تو صد سال راه است و جدایی / حال شب است و غم و تنهایی / افسوس که نیست برایمان هیچ راه وصالی . من از این احساس تلخ و از این تفکرات مبهم طراوت نگاه تو سفر خواهم کرد . اگه دیدی تو آسمون دلت هیچ ستاره ای نیست ناراحت نشو ، خودم حاضرم تا صبح برات چشمک بزنم تا بشم تک ستاره ی دلت . اس ام اس دلتنگی برای زیستن دو تا قلب نیاز هست ، قلبی که دوست بدارد و قلبی که دوستش بدارند ، قلبی که هدیه بدهد و قلبی که بپذیرد ، قلبی که بگوید و قلبی که پاسخ دهد ، با یک قلب عشق متولد نمیشود و با یک قلب دوست داشتن معنا ندارد . باهم میشه آفتابو صدا کرد / معتبر مثل طلا کرد / باهم میشه سنگ بی صدا رو / با ناز ترانه آشنا کرد . وقتی زمستان می شد میترسیدم ژاکت همکلاسی هایم را پوشیده باشم ، آخرشم اونی رو که دوست داشتم قسمت یکی دیگه بود .

نویسنده : علی : ٢:٢٢ ‎ق.ظ ; ۱۳٩۳/٤/٢٤
Comments نظرات () لینک دائم

اس ام اس دلتنگی جدید

اگر روزی کنم معنا ، معمای نگاهت را / به دنیایی نمی بخشم خیال چشم ماهت را .

یا رب دل دوستان ، پر از غم نکنی / از تیر قضا قامتشان خم نکنی / ای چرخ ، تو را به حق قرآن سوگند / یک مو ز سر رفیق من کم نکنی .

یک نفر هست که از پنجره ها / نرم و آهسته مرا می خواند / گرمی لهجه ی بارانی او / تا ابد توی دلم می ماند .

ای دل نگفتمت حذر از راه عاشقی ؟ رفتی ؟ بسوز ، این همه آتش سزای توست .

دلم تقدیم به آنکه به رسم جاده ها دور است ، اما به رسم دل فاصله ای نیست .

دو پاره ابر آرام و خوش آهنگ به سراغ هم آمدند ، ناگهان برقی زد و قهقهه دیداری و دو نیمه سیب سقراطی یک سیب شد و باریدن گرفت و نخستین بهار آغاز شد .

نویسنده : علی : ٩:۳٢ ‎ب.ظ ; ۱۳٩۳/٤/٢٢
Comments نظرات () لینک دائم

شعر عاشقانه

ولی من می گم سخته بهش بگی دوست دارم نتونه بفهمه زیباست وقتی قلبی داری که صاحبش خودت هستی ، اما زیباتر آن است که دوستی داری که قلبش تو هستی . در یک آشنایی دوستانه ما با هم دست دادیم ، تو فقط دست دادی و من همه چیز از دست دادم . سرنوشت هرچی دلش خواست نوشت / نوشت که بی تو جهنم با تو بهشت / نوشت که تو از پیشم بری مهربونم / تنها بمونم تو این دو روز بد و زشت . دوست دارم به حدی که خدا می داند / این گفته فقط باد صبا می داند / مهرت ای لیلا زمانی ز دلم پاک شود / که همه پیکر من زیر زمین خاک شود . می خوام به سردی شب هام بخندم / می خوام به پوچی فردام بخندم / وقتی می بینمت با دیگرونی / تو اوج گریه هام می خوام بخندم / می خوام داد برنم تنهای تنهام / می خوام وقتی میگم تنهام بخندم . شعر عاشقانه ای عزیزم یه چیز میگم که یادت باشه / قول بده که همیشه به یادم باشی ، باشه ؟ هیچ گاه ویترینی نداشته ام تا دلم را در آن به نمایش بگذارم ، در قامت یک فروشنده ی دوره گرد عاشق تو شدم ، از این روست که تمام خیابان های شهر ، عشق مرا می شناسند .

نویسنده : علی : ۸:٤۳ ‎ب.ظ ; ۱۳٩۳/٤/٢٢
Comments نظرات () لینک دائم

شعر عاشقانه 93

بی “تو” کنار این خاطره ها نشستن دل می خواهد ، که من ندارم ، باور کن !

ستاره های آسمون خیلی زیاده مگه نه ؟ / سهم من از ستاره ها فقط تو بودی نگو نه .

گل زیبای محبتت در دلم پژمرده / ز من چیزی نمانده جز تنی آزرده / با خیالت می گذرانم زندگی را / اما چه فایده زندگی هم بی تو مرده .

درد حرف نیست نام دیگر من است ، من چگونه نام خویش را صدا کنم !

سراغ کلبه ی ما را کسی جز غم نمی گیرد ، خوشا روزی که غم هم گم کند ویرانه ی ما را .

عاشقی اولش خوبه آخرش سخته / نیست کنارم ، رفته خیلی وقته .

نویسنده : علی : ۱٢:٥٩ ‎ب.ظ ; ۱۳٩۳/٤/۱٩
Comments نظرات () لینک دائم

متن های زیبا

زندگی مانند رانندگی در یک دشت زیباست ، سعی کن از لحظاتش بهترین استفاده رو ببری ، چون در انتهای جاده تابلویی با این عبارت نصب شده : دور زدن ممنوع ! ما در زندگی مرتبا با درس های تازه ای روبرو می شویم و تا زمانی که درسی را یاد نگیریم ، مجبور به گذراندن دوباره ی آن هستیم . ای کسانی که مامور دفن من هستید ، گوش فرا دهید : تابوت مرا در جای بلندی قرار دهید ، تا باد بوی مرا به سرزمین عاشقان ببرد ، چشمان مرا باز بگذارید چنان دل کندم از دنیا که شکلم شکل تنهاییست / ببین مرگ مرا در خویش که مرگ من تماشاییست . متن های زیبا سلامتی استادی که سر جلسه امتحان دید برگم سفیده ، اومد در گوشم گفت نگران چی هستی ؟ اسمتو بنویس بقیش با من ! . . . ولی حیف بیدار شدم بقیه خوابمو ندیدم قلب من و قلب تو از هم جداست / قلب تو گر آهن است ، قلب من آهنرباست . دوست داشتن بهترین شکل مالکیت و مالکیت بدترین شکل دوست داشتن است . چنین گفت زرتشت : عاشق عاشقی باش و دوست داشتن را دوست بدار ، از تنفر متنفر باش ، به مهربانی مهر بورز ، با آشتی آشتی کن و از جدایی جدا باش . در تنور عاشقی سرد مکن / در مقام عشق نامردی مکن / حرف مردی می زنی مردانه باش / در سرای عاشقی افسانه باش . گر راضی شوی از من ، همه روزم به شادابیست / گر نامه ام شود از سوی تو امضا کافیست .

نویسنده : علی : ۱:۱٦ ‎ب.ظ ; ۱۳٩۳/٤/۱۸
Comments نظرات () لینک دائم

متن زیبا

 که می بندد به زنجیرم / و بی تو لحظه ای حتی دلم طالق نمی آرد / و برف نا امیدی بر سرم یکریز می بارد / چگونه بگذرم از عشق ، از دلبستگی هایم ؟ /

منم تنهاترین تنهای تنها / اسمتو می نویسم روی شن ها / باد میاد اسمتو پاک میکنه / کارم شده در این صحرای غمها .

ای یادگار لحظه های زیبا ، به احترام تمام زیبایی های دنیا هرگز فراموشت نخواهم کرد .

ماهی لب بسته را اندیشه ی قلاب نیست .

گفتند وفا پیشه کن و مردمی آموز / کردیم ولی یار وفادار ندیدیم .

فلانی ؟ می دانی ؟ می گویند رسم زندگی چنین است : می آیند ، می مانند ، عادت می دهند و می روند ، و تو در خود می مانی ، و تو تنها می مانی ، راستی نگفتی ؟ رسم تو نیز چنین است ؟ مثل همه ی فلانی ها

نویسنده : علی : ٩:۱٥ ‎ب.ظ ; ۱۳٩۳/٤/۱٧
Comments نظرات () لینک دائم

جملات عاشقانه زیبا

هرگز ندیدم بر لبی لبخند زیبای تو را ، تو گل ناز منی از دور می بوسم تو را . مسافری آمد و رفت و سایه اش نه بر جاده ، که بر دل ماند . به یادت هستم بی هیچ بهانه ای ، شاید دوست داشتن همین باشد ! من از لمس یک برگ به حقیقت جنگل پی بردم و از یک حس دوست داشتن به عظمت خدا رسیدم . چیزی نگو لیاقتت عشق مقدسم نبود ، حس می کنم نبودی و بودنت یه قصه بود .عاشقانه در راه رسیدن به اوج ، با مردم مهربان باش ، زیرا هنگام سقوط با همان مردم روبرو خواهی شد . سلام ای تنها بهونه واسه نفس کشیدن ، هنوزم پر میکشه دل واسه به تو رسیدن ، من ره به خلوت عشق هرگز نبرده بودم ، گر پیدا نمی شدی تو شاید که مرده بودم .

نویسنده : علی : ٩:۱٥ ‎ق.ظ ; ۱۳٩۳/٤/۱٧
Comments نظرات () لینک دائم

عاشقانه

تو را با غیر خود می بینم صدایم در نمی آید ، دلم می سوزد و کاری ز دستم بر نمی آید ، نشستم باده خوردم خون گریستم کنجی افتادم ، تحمل می رود اما شب غم سر نمی آید .
عشق زیباست ، اما وقتی بی وفایی را دیدی ، عشق را مجازات نکن .
شانه ات را دیر آوردی …
سرم را باد برد

نویسنده : علی : ٩:۱٦ ‎ق.ظ ; ۱۳٩۳/٤/۱٦
Comments نظرات () لینک دائم

جملات ناب

دیگران گر به وصال تو خوشند ، ما شب و روز به یک وعده ی دیدار تو خوشیم . من و تو از تبار بی کسانیم ، در این غوغا چه کس را دوست بنامیم ، کسی نشنیده فریاد کمک را ، کمک کن تا برای هم بمانیم . رابطه ای رو که مرده هر ۵ دقیقه یه بار نبضشو نگیر !جملات زیبا اون دیگه مرده … وقتی کسی نیست که با دادت برسه ، داد نزن ، شاید از سکوتت بفهمند که چقدر درد و غم تو وجودته !

نویسنده : علی : ۱٠:٢۸ ‎ب.ظ ; ۱۳٩۳/٤/۱٥
Comments نظرات () لینک دائم

اس ام اس

قار قار خبردار / دلم شده بی قرار / دلمو نبر اینجوری / دوستت دارم بد جوری .

توی زندگی بعضی چیزها بزرگ ، بعضی چیزها کوچک ، بعضی چیزها ساده و بعضی چیزها مهم هستند ، بزرگ مثل عشق ، کوچک مثل غم ، ساده مثل من ، مهم مثل تو .

یه وقتایی دیگه حسش نیست غصه بخوری
رسما غصه تو رو میخوره

در تنور عاشقی سرد مکن / در مقام عشق نامردی مکن / حرف مردی می زنی مردانه باش / در سرای عاشقی افسانه باش .

تمام فصل عمرم عزیزم با تو بهاره ، اونقدر که من دوست دارم کی دوست دارم ؟

در خیالم در خوابم همه جا با اویم ، مجنونم در همه جا او را می جویم ، خیلی وقت است که رفته ز پیشم ، نه ! او نرفته با خود چه می گویم .

هر آنچه محبت که در من نهفته از توست ، هیچی نمیگم فقط دو کلمه دارمت دوست .

خوبیم بدیم حالا از همه چی بگذریم ، دوست دارم از شما نمیشه بگذریم .

نویسنده : علی : ۸:٠٤ ‎ق.ظ ; ۱۳٩۳/٤/۱٢
Comments نظرات () لینک دائم

خرید شارژ

در مرام ما هرگز نیست ترک دوست ، چون که با او عهد بستیم جان ما همراه اوست . به هر چمن که رسیدی گلی بچین و برو ، پای هر گل منشین آنقدر که خار شوی . هیچکس منتظر خواب تو نیست ، که به پایان برسد ، لحظه ها می آیند ، سالها می گذرند و تو در قرن خودت می خوابی ، هیچ پروازی نیست برساند ما را به قطار دگران ، مگر انگیزه و عشق ! مگر آیینه و صلح و تقلا و تلاش . در این دنیا که حتی ابر ، نمی گرید به حال ما ، همه از من گریزانند ، تو هم بگذر از این تنها . بی تو انگار دلم سرد شده ، جریان خون رگهام قطع شده ، ای عشق رفته بر باد . یه نفر خواب می بینه از سه نفر کتک خورده ، شب بعد با بچه محله اش می خوابه ! عمیق ترین درد زندگی مردن نیست بلکه ناتمام ماندن قشنگترین داستان زندگی است که مجبوری آخرش را با جدایی به سرانجام برسانی . خرید شارژ ایرانسل عمیق ترین درد زندگی مردن نیست بلکه نداشتن یک همراه واقعیست که در سخت ترین شرایط همدم تو باشد . عمیق ترین درد زندگی مردن نیست بلکه نداشتن شانه های محکمی است که بتوانی به آن تکیه کنی و از غم زندگی برایش اشک بریزی .

نویسنده : علی : ۱:۳٠ ‎ب.ظ ; ۱۳٩۳/٤/۱۱
Comments نظرات () لینک دائم

پیامک عاشقانه

فصل ما فصل غروبه ، غم تو سینه مشت میکوبه ، حسرت تو دردی کهنست ، اما یاد تو چه خوبه ، چه خوبه درد کشیدن ، واسه قلبی که صبوره ، اگه بشکنیش هزار بار ، ولی بازم پر غروره .

آدم از روز اول تا روز آخر تاوان پس میده ، تاوان زنده بودن ، تاوان زندگی کردن و تاوان به دنیا آمدن .

هیچگاه به اندازه ی وقتی که عشق را از دست می دهیم ، غمگین نمی شویم . (زیکموند فروید ، روانشناس اتریشی)

عشق گناه نیست اما من در میان مردمانی زندگی می کنم که عشق را گناه و عاشق را گناهکار می دانند ، عشق را جرم و عاشق را مجرم می دانند ، عزیزم عاشق نشو چون مجازات تو اعدام است .

آن عشق را در تو ، تو را در دل ، دل را در موقع طپیدن به تو دوست دارم .

اگر خداوند یک آرزوی انسان را برآورده می کرد ، من بی گمان دوباره دیدن تو را آرزو می کردم و تو نیز هرگز ندیدن مرا ، آنگاه نمی دانم براستی خداوند کدامیک را می پذیرفت ؟

برو باشد ولی من هم خدا و عالمی دارم ، برو باشد ولی شبها اگر دیدی بد آهنگ است بدان من گریه می کردم که از دنیا دلم تنگ است ، من از دنیا گله مندم که از مهر تو کم دارم ، ببین یک خواهشی دارم مرا در خود کمی حل کن ، نگو رفتم خداحافظ کمی دیگر معطل کن .

نویسنده : علی : ۱۱:۱٦ ‎ق.ظ ; ۱۳٩۳/٤/۱٠
Comments نظرات () لینک دائم