دانلود ، اس ام اس ، خرید ، جملات ، فال

فال روزانه ، جوک خنده دار ، اس ام اس عاشقانه ، خرید شارژ ایرانسل ، فال حافظ ، دانلود آهنگ جدید

فروشگاه خرید شارژ

درد دارد ، وقتی چیزی را کسر می کنی که با تمام وجودت جمع زده ای .

خواهش میکنم ، بی حوصلگی هایم را ببخش ، بدخلقی هایم را فراموش کن ، بی اعتنایی هایم را جدی نگیر ، در عوض من هم تو را می بخشم که مسبب همه ی اینهایی .

هنوز هم نمیدانم اینجا چه فصلیست ، که من کال ماندم و به تو نمی رسم !

ما پیغام دوست داشتنمان را با دود به هم میرسانیم ، نمیدانم آن سو برای تو تکه چوبی هست ؟ من اینجا جنگلی را به آتش کشیدم !

آرزویم این است ، در پس این همه دیوار ، با آرزوهایت یک به یک کنی دیدار .

مرا در تاب و در تب می پسندی / برای خاطرم شب می پسندی / تهی گشتم که سرشار تو باشم / ولی از غم لبالب می پسندی .

گفته بودی گنج در ویرانه هاست / راست گفتی ، چون وجودت در دل ویران ماست .

نویسنده : علی : ٩:٢٢ ‎ب.ظ ; ۱۳٩۳/٥/۸
Comments نظرات () لینک دائم

اس ام اس خیانت 93

دلم از درد بی دردی گرفته / دلم از هرچه دلسردی گرفته / دلم از تو دلم از من و از ما / دلم از اینهمه غوغا گرفته . بی تو دلم نیمه شبی سوی دشت / پر زد و آواره شد و بر نگشت / لذت بیداری شبها تویی / تازه ترین اصل تمنا تویی / چشم تو آغاز پریشانیم / دوری تو علت ویرانیم . ما نه آنیم که در بازی تکراری این چرخ و فلک / هرکه از دیده ی مان رفت ز خاطر ببریم . برای تا ابد ماندن باید رفت ، گاهی به قلب کسی ، گاهی از قلب کسی !

جدیدترین پیامک ها و اس ام اس خیانت سال 93

به چه تشبیه کنم نام تو را ، به بهار یا به آبی زلال دریا ، ساده تر می گویم تو تمامیت احساس منی . باید از عشق بسازم غزلی قابل تو / غزلی ناب و صمیمانه به وزن دل تو / دلی از جنس بهار است که تقدیم تو باد / سبز باشی و دلت خانه ی پاییز مباد . کابوس نبودی که رهایت بکنم / از خاطره عشق جدایت بکنم / آنقدر عزیزی که دلم می خواهد / هر چیز که دارم فدایت بکنم . من نه سکوت میکنم نه فال عشق از برم / فقط به تو خیره شدم ، من از تو هم ساده ترم / تو خوب میفهمی مرا وقتی پر از بهانه ام / ببین برای ماندنت چقدر عاشقانه ام . دیشب از دلتنگیت بغضی گلویم را شکست / گریه ای شد بر فراز آرزوهایم نشست / من نگاهت را کشیدم روی تاریخ غزل / تا بماند یادی از روزی که بر قلبم نشست . دیگر نمیدانم که را باید صدا زد / این قلب را تا کی به طوفان بلا زد / من باغبان فصلهای انتظارم / تو خوب میدانی من اینجا بی قرارم . ترکم مکن ای عشق ، من بی همزبانم / تنها تویی ای نازنین آرام جانم / اینجا کسی در سینه اش رویا ندارد / دل را سپردن تا ابد معنا ندارد .

نویسنده : علی : ۱:٠٩ ‎ب.ظ ; ۱۳٩۳/٥/٤
Comments نظرات () لینک دائم

اس ام اس خیانت احساسی

ای کاش نگاه خسته را خوابی بود / یا در شب بی ستاره مهتابی بود / ما مثل دو کاج دور از هم هستیم / ای کاش که بین من و تو تابی بود .

بی تو شبم با ستاره ، شام غریبان است / با تو شبم بی ستاره ، نیز چراغان است / مثل گلی نوشکفته در وسط پاییز / آمدنت آخرین تلاش زمستان است .

تو آنجا ، من اینجا ، نیمکت های دنیا را چه بد چیده اند !

بیستون کندن فرهاد نه کاری ست شگفت / شور شیرین به سر هرکه فتد ، کوه کن است .

خاطره تنها مدرکی است که فراموشی را محکوم می کند ، پس بمان در خاطرم .

مینویسم نامه و روزی از اینجا میروم / با خیال او ولی تنهای تنها میروم / در جوابم شاید او حتی نگوید کیستی / شاید او حتی بگوید لایق من نیستی / مینویسم من که عمری با خیالت زیستم / گاهی از من یاد کن ، حالا که دیگر نیستم .

نویسنده : علی : ۱:٤۳ ‎ق.ظ ; ۱۳٩۳/٥/٤
Comments نظرات () لینک دائم

اس ام اس تیکه دار جدید 93

اشتیاقی که به دیدار تو دارد دل من / دل من داند و من دانم و دل داند و من / خاک من گل شود و گل شکفد از گل من / تا ابد مهر تو بیرون نرود از دل من . صدای بهم خوردن بال معصوم فرشته ها می آید ، انگار آمدن تو نزدیک است ، لمس بودنت مبارک ! گفتمش نقاش را ، نقشی بکش از معرفت / با قلم نقش تو را ، با وسعت دریا کشید . گفتی که بیا و از وفایت بگذر / از لهجه ی بی وفاییت رنجیدم / گفتم که بهانه ات برایم کافیست / معنای لطیف عشق را فهمیدم . باید فراموشت کنم ، چندیست تمرین میکنم ، من میتوانم ، میشود ، آرام تلقین میکنم ، کم کم ز یادم میبری ، کم کم زیادم میروی ، این روزگار و رسم اوست ، این جمله را با تلخیش صد بار تمرین میکنم ! عشق خالی بودن از معیارهاست / یا گذشتن از کنار سارهاست / عشق آتش بس ندارد جان من / آنکه آتش میزند بر قلبهاست . عزیز یادی بکن از یار خسته / غبار دوریت بر من نشسته / دیگر تیری نزن بالی ندارم / وجودم از غم دوریت در هم شکسته . یادمان باشد اگر دور شدیم ، این صدای نفس خاطره هاست که چنین دلگرمیم . اتل متل صداقت / دل به تو کرده عادت / برات دعا میکنم / اینه رسم رفاقت !

متن و جملات تیکه دار و اس ام اس تیکه دار جدید

نام تو رازی نوشته بر بال پروانه هاست ، گلها همه به نام تو مشهورند ، آیینه های از انعکاس نام تو می خندند و من تنها برای تو می گویم ، زندگی کن تا زنده بمانم . ز روزی که یکی دلم را برده / تب دارم مثل طفل سرما خورده / گفتارم شعر ، شعرهایم هذیان / دکتر جان بنده زنده ام یا مرده ؟

نویسنده : علی : ۸:۳۸ ‎ب.ظ ; ۱۳٩۳/٥/۳
Comments نظرات () لینک دائم

اس ام اس تیکه دار زیبا

تمام لحظه های من فدای تاب مژگانت / شقایق وار میمیرم برای خواب چشمانت .

شب است و در سکوت شب نشسته ام به خاطرت / و دلخوشم به این دلی که بسته ام به خاطرت / ببین چگونه مهربان طلسم کرده ای مرا / که از تمام قبله ها گسسته ام به خاطرت .

پیچیده ترین ماجرای زندگیم تویی !
وقتی که به همین سادگی
عاشقت شدم …

شمع اگر سوخت و به پروانه وفادار نبود / من بر آنم که بسوزم به کنارت ، ای دوست .

رابطه ها زمانی زیبا می شوند که برای یاد کردن هیچ دلیلی به جز دلتنگی نباشد .

برای محبت هایی که عمیقند ، ندیدن و نبودن هرگز بهانه ی از یاد بردن نیست !

نویسنده : علی : ۱۱:۱٥ ‎ق.ظ ; ۱۳٩۳/٥/۱
Comments نظرات () لینک دائم